Medical Record Transcription datasets pro AI & ML Projects

Off-Plute Medical Record Transcription Datasets ad Jumpstart curis tuis AI project

Medical Record Transcription Data

Obturaculum-in medicinae notitia te absentis hodie

Invenire ius Medical Record Transcription Data Pro Your Medical AI

Accurate institue exemplar medicorum AI tuum cum notitia optimae in genere disciplinae. Our Off-the-shelf data catalogue dat facilem tibi datam medicinam acquirere quam confidere potes.

SpecialtyNullam dolor. No. of Medical RecordsNullam dolor. Personae autem No.

summa

5,172,76611,331,920,127
Accidentis & subitis359723,866
Allergy et Inmunología22,20248,273,220
Anesthesiology22,2804,80,25,191
Anaesthetics921,300
APRN1,69354,36,558
Cardiology15,66,7213,20,98,50,575
Cardiothoracic1227,06,280
Chirurgiae cardiothoracicae1055,321
Supplementum Acta27,546
Orci physiologia16010,03,807
Critical Care9,6453,42,13,951
Vesalius1,23329,74,753
Dermatology3,47462,28,845
Diagnostic Radiologia7,59172,68,441
Auris, Nasus et Guttur65820,74,977
ED medicus Assistant7031,316
Emergency62,25616,24,31,343
Subitis volutpat Vestibulum37812,72,557
Endocrinology3,21291,07,557
Medicina familia2,63,48053,40,93,592
Nonne familia Libri9,0181,86,24,462
familia Practice2,49869,42,820
Gastroenterology62,15812,79,38,968
Generalis31313,77,179
Praxis dentalis generalis2599,740
Medicina generalis32711,91,224
Generalis Psychiatry361,18,388
opponit, Generalis89314,11,292
General surgery2,22089,65,239
Medicina geriatrica5,3231,57,49,785
GI55018,71,706
Gynecology2598,953
Supplementum - Oncology39411,20,038
eUM197,869
Hospitalis & Medicinae Palliativae412,10,206
Hospitalista1,49344,03,854
III, Industrial Health94527,57,753
Internum medicina6,23,0721,74,14,86,763
Interna medicina et nephrologia1115,19,283
Medicina Interna, Medicina Pulmonaria, Medicina Critica Et Somnus Medicine1022,10,331
Medical oncology674,87,088
Medicinae1223,68,833
Nephrology39,82110,14,22,013
Neuro/TBI1,15751,42,035
Neurology17,7864,90,64,199
Neurosurgery75531,46,223
Libri nutrix43227,19,033
Nutrix medicus - Genus1132,81,032
OB / GYN42,73911,41,18,874
Occupational medicina76334,76,696
Occupational CLINICUS682,38,853
oncology82,30029,63,70,809
EGENIUM513,637
Ophthalmology19,2994,48,44,680
Oral & Maxillofacial chirurgus818,733
oris surgery1332,527
Sports Medicina Orthopaedics &3,1651,43,93,798
orthopaedicarum1,45,05327,75,08,345
Osteopathic5,5661,36,79,541
Otolaryngology19,5483,95,00,098
dolorem Management3062,650
dolorem medicinae1135,515
PANP1,45,96044,53,32,915
Herpesvirus43,4622,76,60,828
Pediatric dentistry4208,99,253
Pulmonologia pediatrica401,58,625
Proprium Pediatric68220,63,509
Paediatric surgery2390,525
Pediatrics9,2714,26,54,058
Physical Medicine & RESTITUTIO23,5235,77,01,697
Physicum CLINICUS1,71346,81,870
Medicum Asst.381,27,349
Plastic surgery - specialty1836,04,359
Podiatric Surgery241,08,258
podiatry12,0563,91,63,411
Praecaventur medicina1914,35,298
PRIMA CURA attendens727,134
Psychiatry70,26935,10,76,474
Psychotherapy (specialis)22929,61,345
pulmonis64,36815,66,29,273
Radiology6,30,98364,19,87,812
RESTITUTIO30,0789,61,87,590
habitans64119,90,867
Rheumatology1244,32,080
loquela Therapy3279,81,803
Sports Medicina491,48,200
surgery2,36,78864,27,35,680
Surgery medicus Assistant34,315
Proprium chirurgicum29010,14,789
Medicina thoracica271,64,106
vertebrae thoracicae surgery371,53,325
capillum traducere321,28,670
Trauma & orthopedics1,30853,08,512
Unknown7,48,0541,69,50,98,900
Superior chirurgica gastro581,80,361
Urology96,93413,55,27,616
Vascular Surgery1566,74,129
Vascular/Generalis2684,11,007
wound Care2115,82,123

Agimus de omnibus generibus Datae licentiae id, text, audio, video vel imaginem. Datasetae ex datasetis medicae pro ML: Dictatio Medicae Dataset, Medicae Notae Fusce, Colloquium Medicatum Dataset, Medica Transcriptio Dataset, Colloquium Doctor-patiens, Medicae Textus Datae, Imagines Medicae – CT Scan, MRI, Ultra Soni (requisita norma collecta) .

Shaip Contact Us

Non potes invenire quod quaeris?

Nova extemporalitatem medicae dataset collectae per omnia data genera 

Contactus nos nunc ut dimittas curarum curarum collectionem notitia tua curarum disciplina

  • Perscriptum assentior Shaip Privacy policy et Terms of Service et praebeo consensum meum ad communicationem a Shaip recipiendam B2B venalicium.